Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace

Postcards from Edinburgh

Edinburgh si mě prostě získal hned, když jsem ve večerním světle uviděla hrad tyčící se na kopci v obložení majestátních historických domů.

I was in love with Edinburgh the moment I saw the castle on the hill and all the old houses in the evening light.

Do Edinburghu jsme přijeli večer a protože jsme byli už docela unavení z dlouhé cesty vlakem a uchození z Glasgow, plán byl ubytovat se, sníst večeři a spát, ale počasí pro nás mělo úplně jiné plány. Když jsme vystoupili z autobusu, čekala nás modrá obloha a ve vzduchu bylo cítit léto (za normálních okolností žádné překvapení na konci června, ale ve Skotsku nikdy nevíte). Plány jsme tedy okamžitě změnili, převzali kartu od pokoje, rychle odložili tašky a spěchali zpátky do centra. A musím říct, že fotky z toho večera jsou moje asi nejoblíbenější z celého pobytu vůbec. 

We arrived in Edinburgh in the evening and our plan was just to find the hotel, have dinner and go to bed since we were quite exhausted after the long train journey, exploring Glasgow and taking the bus to Edinburgh. But the weather had different plans. When we got of the bus, what we saw were blue skies, the sun and it was warm (you might expect that in June but not in Scotland). So we changed our plans immediately - we checked into the hotel, dropped our bags on the floor (literally) and rushed back to the city centre. I must say pictures from that evening are probably my favourite from this trip.

RELATED POSTS: